هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه GULFOOD MANUFACTURING 2015: شرکت Glud & Marstrand که از قوطی‌سازان به نام و با تنوع تولید بالاست، امسال نیز همانند سال‌های گذشته در نمایشگاه حاضر بود البته با چند کار جدید ازجمله قوطی‌های شکل‌دار جدید، امکان چاپ بر روی قوطی و ظروف فلزی سفارشی برای صنایع آرایشی و حتی بشکه‌های پلاستیکی و فلزی.

 

قوطی و ظروف فلزی, ظروف فلزی و پلاستیکی, چاپ بر روی قوطی, ظروف فلزی سفارشی, بشکه‌های پلاستیکی, ظروف فلزی آرایشی, درب آسان بازشو, لبنی و پودری, قوطی ایروسل, جارهای شیشه‌ای, قوطی‌های آلومینیومی نوشیدنی, پریفورم PET, قوطی‌های فلزی دکوری

ظروف فلزی آرایشی که با نام تجاری Pockit عرضه می‌شوند، ظروف سه‌تکه متشکل از ته و درب فلزی با هسته پلاستیکی هستند با رنگ‌های سفارشی. موجی که بر روی درب داده شده آن را منحصربه‌فرد می‌کند. این شرکت انواع سیل و درب آسان بازشو را از جنس‌های TP و TFS با حداکثر قطر 127 میلی‌لیتر را نیز تولید می‌کند. همچنین انواع قوطی‌های طرح‌دار برای محصولات لبنی و پودری. از دیگر تولیدات این شرکت بزرگ دانمارکی می‌توان به انواع قوطی ایروسل، جارهای شیشه‌ای، قوطی‌های آلومینیومی نوشیدنی، پریفورم PET و قوطی‌های فلزی دکوری اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر در www.glud-marstrand.com