هنر بسته بندی: تاثیر دارو به بسته‌بندی و ارایه آن بستگی دارد. مواد فعال دارویی باید به شیوه‌ای ایمن بسته‌بندی شوند و لازم است دوز دارو با تجویز پزشک مطابقت داشته باشد نه اینکه خود بیمار تصمیم‌گیری کند. این‌ها مواردی است که به دقت در آنچه Gerresheimer در نیویورک به نمایش گذاشت، وجود داشت.

 

ویال‌های نفوذناپذیر, بسته‌بندی, مواد فعال دارویی, داروهای امریکایی, سرنگ‌ها, دارویی و بیوتک, سرنگ ClearJect, cyclic olefin polymer, داروهای بیوفارمتیک, COP, اکسیداسیون,

Injectors یکی از محصولات جدید از Gerresheimer برای تولید‌کننده داروهای امریکایی است. Auto injector از 14 قسمت پلاستیکی و سه بخش فلزی تشکیل شده است. قسمت‌های پلاستیکی توسط Gerresheimer ساخته می‌شوند و سپس برای مونتاژ نهایی به دو بخش دیگر ارسال می‌شود و در نهایت مطابق خواست مشتری پر می‌شوند.

سرنگ‌های با قابلیت پر شدن از قبل از شیشه ساخته شده‌اند و در سراسر دنیا برای محصولات دارویی و بیوتک استفاده می‌شوند. یکی از محصولات Gerresheimer نوعی سرنگ ClearJect است که cyclic olefin polymer) COP)، نوعی پلیمر با عملکرد بالا، برای داروهای بیوفارمتیک و آنکولوژیکی استفاده می‌شود.

ویال MultiShell دارای نفوذناپذیری عالی و شفافیت شیشه است. ساختار چند لایه آن با استفاده از COP باعث نفوذناپذیری نسبت به اکسیژن می‌شود و داروهای حساس را نسبت به اکسیداسیون و بخار آب مصون می‌کند که طول عمر بیشتر آنها را در پی دارد. ویال‌ها در اندازه‌های 2، 5، 10، 15، 50 و 100 میلی لیتر موجود هستند.