هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2015: گروه GEA در بخشی از غرفه خود ماشین‌های سری CutMaster را عرضه کرده بود، ماشین‌هایی برای برش، مخلوط و امولسیفای انواع سوسیس. این ماشین‌ها همچنین برای انواع ماکیان، ماهی، سبزیجات، شیرینی‌جات و… قابلیت استفاده دارد.

 

ماشین‌های برش انواع سوسیس, امولسیفای انواع سوسیس,  CutMaster, CutMaster V, تولید ماشین‌آلات, گروه GEA, گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2015,

ماشین‌های ارایه شده این شرکت مدل CutMaster و CutMaster V بودند. از مزیت‌های این ماشین‌ها می‌توان به طراحی فشرده، کیفیت خوب محصول، اندازه‌های دلخواه برش و… اشاره کرد. مدل (Vacuum)V می‌تواند انواع سوسیس‌های نرم یا خشک را برش بزند. این سری از ماشین‌ها همچنین می‌توانند محصولات را بپزند یا سرخ کنند و دیگر احتیاج به دستگاه اضافی نیست. نیز از ورود هوا در امولسیون جلوگیری کنند و ریسک دلمه‌ای شدن را کاهش دهند. حداکثر سرعت برش در مدل V325 به 162 متر بر ثانیه می‌رسد. سری DVO این ماشین‌ها نیز قادرند تا 250 کیلوگرم سالامی را در کمتر از 2 دقیقه ببرند. این شرکت 70 سال سابقه و تجربه در تولید ماشین‌آلات دارد.

اطلاعات بیشتر در www.gea.com