هنر بسته بندی: westRock به تازگی از درب فشاری – پرشی FlexFit خود که به‌طور ویژه برای پاکت انعطاف‌پذیر در صنایع غذایی، بهداشت شخصی و خانگی طراحی شده است رونمایی کرد.

 

 پاکت انعطاف‌پذیر, صنایع غذایی, طراحی, درب یک‌تکه FlexFit,

درب یک‌تکه FlexFit، پس از باز شدن به گونه‌ای عقب می‌ایستد که هیچ مانعی در برابر خروج محصول ایجاد نشود. این درب با اندازه‌ها و شکل‌های مختلف دهانه طراحی شده تا هر شرکتی بتواند متناسب با محصول خود آن را انتخاب کند. ایده پشت طراحی این محصول در واقع فصل مشترک شهرنشینی و تحرک بود. مدیر شرکت در این خصوص گفت که رشد جمعیت شهرنشین نیاز به راهکارهایی دارد که بتواند در فضای کمی پر و انبار شوند و خریداران نیز احتیاج به بسته‌هایی دارند که پاسخگوی سبک زندگی شلوغ و در حال حرکت آنها باشد. Bill Riley معتقد است که صاحبان برند با هم تفاوتی ندارد. همه آنها به دنبال راهکارهایی هستند که کمترین هزینه، مصرف کمتر مواد اولیه در مقایسه با بطری‌های سخت و بیشترین قابلیت حمل را داشته باشند.

جنس این بسته از HDPE است و برای صنایع غذایی شامل پودرهای سیال، ادویه، شکر و نوشیدنی‌های بدون آب و غیرغذایی شامل شوینده‌های ظرف و لباس (مایع یا پودر)، ضدآفتاب و… قابل استفاده است.

اطلاعات تکمیلی در www.westrock.com