هنر بسته بندی: FKUR Kunstsloff تولیدکننده انواع بیوپلاستیک‌ها، از سال 2013 محصولات جدید خود را به بازار معرفی کرده است. علاوه بر GreenPE ، شرکت VESTAMID Terraa  و نیز GLOBIO  را به‌عنوان تولیدات جدید خود برشمرده است.

بسته بندی, هنر, صنعت بسته بندی, پلاستیک های بسته بندی, بیو پلاستیک, پاکت های زیست تخریب پذیر, ظروف کیترینگ یک بار مصرف, سینی بسته بندی,

Patrick Zimmermann مدیر فروش و بازاریابی شرکت چنین می‌گوید: «با این تولیدات جدید، مشتریان ما می‌توانند تمامی نیازهای خود را از یک منبع تهیه کنند. البته این کار را برای تولیدکننده بسیار مشکل می‌کند اما در جهت جلب مشتری کاری ضروری است.» شرکت مدعی است که کاربردهای جدیدی همچون پاکت‌های زیست‌تجزیه‌پذیر و ظروف کیترینگ یکبار مصرف با استفاده از این مواد اولیه جدید امکان‌پذیر می‌شود. مواردی که همراه ضایعات با غذا به طبیعت بازمی‌گردند و تبدیل به کمپوست می‌شوند.

یکی دیگر از محصولات برجسته تولیدی شرکت، Bio-Flex F6611 است که تبدیل به سینی بسته‌بندی غذا با مقاومت حرارتی بالا می‌شود. این ظرف نیز کاملا تجزیه‌پذیر است. لمینت Bio PE با Bio PET یا Bio PA می‌تواند تا حد زیادی افزایش خاصیت نفوذناپذیری آن و در نتیجه افزایش طول عمر محصول را در پی داشته باشد.

اطلاعات تکمیلی در fkur-biobased.com