۲۲مین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول از تاریخ 12 تا 15 آبان ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.


 

  این نمایشگاه مهم ترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه اوراسیا در حوزه های زیر است:

 

  •        مواد اولیه، ابزار آلات، ماشین آلات و تولیدات بسته بندی
  •         بخش ویژه تکنولوژی های چاپ در بسته بندی

 

لازم به ذکر است که در نمایشگاه سال گذشته 1211 غرفه گذار از38 کشور حضور داشتند  و  52000  بازدید کننده از   90 کشور از آن بازدید کردند. امسال همچنین کشورهایی نظیر آمریکا ، ایتالیا ، آلمان ،اسپانیا ،چین ، استرالیا و… نیز به عنوان غرفه دار حضور دارند.

در سال 2015 برای نخستین بار بخش ویژه چاپ راه‌اندازی شد و در سال 2016 برای نخستین بار بخش ویژه تکنولوژی لبنیات، بخش ویژه تکنولوژی نوشیدنی و بخش ویژه سیستم‌های ذخیره‌سازی، خنک‌کننده، تهویه و لجستیک برگزار خواهد شد که برای بازدید‌کنندگان این امکان را فراهم می‌کند تا با گروه محصولات مرتبط با صنف خود سریعتر ارتباط برقرار کنند.

نمایشگاه بسته‌بندی اوراسیا با همکاری انجمن سازندگان ماشین‌آلات بسته‌بندی، انجمن سازندگان لیبل، انجمن تولیدکنندگان کارتن، انجمن سازندگان بسته‌بندی فلزی، انجمن تولید‌کنندگان پلاستیک و مقوا برگزار می‌شود.

 

هنر بسته بندی به عنوان یکی از اسپانسرهای رسانه ای نمایشگاه، اقدام به برگزاری تور تخصصی بازدید از نمایشگاه با همراهی دفتر تویاپ تهران و آژانس مسافرتی گلچین کرده است. از مزیت‌های این گونه تورهای تخصصی در مقایسه با سفرهای انفرادی یا تورهای غیر تخصصی، همراهی تعداد زیادی شرکت‌های همکار در یک مجموعه بازدید است که معمولا باعث ایجاد ارتباط های تجاری بسیار خوبی بین اعضای تور نیز می‌شود.

 

لینک ثبت نام برای دریافت بلیط ورودی:

http://forms.tuyap.com.tr/davetiye/indexen.php?Fid=1361&Ref=1