هنر بسته بندی: نهمین نمایشگاه بین المللی اصفهان پلاست شامل صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته 15 تا 18 آبان ماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار می شود.

مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی اصفهان پلاست ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه اصفهان پلاست در سال های قبل، به خبرنگار ماهنامه هنر بسته بندی گفت: هشتمین نمایشگاه اصفهان پلاست با حضور بیش از 90 شرکت در 7 هزار متر مربع و در فضای سرپوشیده نمایشگاهی برگزار شد.

علی شالباف افزود: نمایشگاه سال گذشته با حضور 8 استان کشورو نمایندگانی از کشورهای ترکیه، چین، آلمان در تاریخ 5 تا 8 مردادماه سال 90 برگزار شد که نسبت به دوره هفتم برگزاری نمایشگاه با وجود شرایط نامساعد اقتصادی با رشد 136 درصدی مواجه بود و مورد استقبال و بازدید بیش از 15 هزار بازدید کننده متخصص قرار گرفت.

وی ادامه داد: این رشد چشمگیر ناشی از حمایت و حضور همه جانبه انجمن ها، تشکل ها، نشریات تخصصی، سازمان ها و اداره های مرتبط با موضوع نمایشگاهی بوده است.

شالباف اضافه کرد: با توجه به شکل گیری شورای سیاست گذاری، هماهنگی و  تعامل گسترده صورت گرفته با تمامی مجموعه های مذکور و استقبال چشمگیر متقاضیان تا کنون، پیش بینی می شود حضور در نهمین نمایشگاه نیز با افزایش قابل توجهی مواجه شود.