هنر بسته بندی: نماينده لهستاني شركت Muehsam Elektromech در نمايشگاه تجاري Plastpol در Kielce، ELION 1750 تمام الکتریکی كه محصول Netstal است را به نمايش گذاشت. اين محصول با دقت بسيار بالا براي كاربردهاي پزشكي ساخته شده است.

 

 كاربردهاي پزشكي, نمايشگاه تجاري Plastpol, صنعت پزشكي, قلم انسولين, قالب‌گيري‌شده, قالب‌گيري‌شدهمهندسي مكانيك      كاربردهاي پزشكي, نمايشگاه تجاري Plastpol, صنعت پزشكي, قلم انسولين, قالب‌گيري‌شده, قالب‌گيري‌شدهمهندسي مكانيك

در نمايشگاه تجاري Plastpol، Netstal تخصصش را در صنعت پزشكي با توليد پيستون قلم انسولين با ELION 1750-510 به نمايش گذاشت. بخش‌های پلی‌اکسی متیلن آن با قالب 16حفره از Kebo (سوئيس) ساخته مي‌شود در حداکثر چرخه زمانی 8.5 ثانيه. فرآيند بسيار پيچيده اين قالب و حركت‌های كششي قسمت مرکزی هنگام حركت نياز به انعطاف‌پذيري بسيار بالا و از همه مهم‌تر كنترل قسمت پيكره را دارد. به علاوه خواص حرارتي و هندسي قسمت‌های قالب‌گيري‌شده بسيار پيچيده است به‌طور مثال قطر بسيار كوچك قسمت مغزي بايد با مهارت بالا سرد شود تا بتواند كار را در كوتاه‌ترين زمان انجام دهد. بهداشت، دقت، پروسه زماني كوتاه و كم كردن هزينه‌های مواد، از آن دسته نيازهاي تكنولوژي پزشكي است كه بايد كاملا در نظر گرفته شوند.

Dr. Patrick Blessing، رييس بخش تجاري MED گفت: «All-electric Elion براي اتاق‌های تميز بسيار ايده‌آل است. با دقت بسيار بالا قسمت‌های استريل را در يك محيط بسيار بهداشتي در كمترين زمان و مطابق قوانين توليد مي‌كند. سيستم ما و ويژگي كاربردي آن باعث مي‌شود مشتريان از مهندسي مكانيك عالي و راه‌حل كاهش هزينه سود ببرند.