هنر بسته بندی/ Gulfood Manufacturing Report 2014: شرکت elif که در زمینه بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر فعالیت می‌کند، گستره بزرگی از خدمات و تولیدات رادر یک مجموعه گردهم آورده و عرضه می‌کند. این مجموعه در سال 1972 تاسیس شده است. کارخانه در دو کشور ترکیه و مصر واقع است و تاکنون به 50 کشور خدمات داده است.

Gulfood Manufacturing Report 2014, بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر, پلیمر, پلی‌اتیلن سبک و سنگین, فیلم‌های یک و چندلایه, طراحی گرافیکی, طراحی گرافیکی, چاپ فلکسو HD, مرکب, ماشین‌های فلکسوی 10رنگ, لمیناسیون, لمیناسیون‌های چندلایه, انواع پاکت مورد نیاز در غذا و نوشیدنی, آرایش و بهداشتی, شوینده و پاک‌کننده, بسته‌بندی, صنعت بسته بندی

در بحث پلیمر این مجموعه  انواع پلی‌اتیلن سبک و سنگین را با ویژگی‌های متفاوت که قابلیت تبدیل به فیلم‌های یک و چندلایه را دارند تولید می‌کند. بخش طراحی گرافیکی در زمینه طراحی و ساخت پلیت‌های دیجیتال و چاپ فلکسو HD خدمات ارایه می‌کند. بخش مرکب نیز سفارشات خریداران را با ترکیب رنگ مورد نیاز آنها تحویل می‌دهد. بخش چاپ با داشتن ماشین‌های فلکسوی 10رنگ می‌تواند متقاضیان را برای داشتن کارهای چاپی همراهی کند. واحدهای لمیناسیون و برش لیزری نیز با ارایه لمیناسیون‌های چندلایه مشتریان را همراهی می‌کنند. این مجموعه بخشی نیز برای تولید انواع پاکت مورد نیاز در غذا و نوشیدنی، کودکان، آرایش و بهداشتی، شوینده و پاک‌کننده داراست. در مجموع elif از ابتدا تا انتهای خدمات را برای بسته‌بندی کالاها ارایه می‌کند.

elifplastik.com.tr