هنر بسته بندی: در مراسم اهدای جوایز در میلان ایتالیا، Ecolean جایزه WorldStar را برای SnapQuick از سازمان بسته‌بندی جهانی (WPO) دریافت کرد. با استفاده از طرح ساده و سبک SnapQuick می‌توان در بسته را به راحتی و بارها، باز و بسته کرد.

 

Ecolean, سازمان بسته‌بندی جهانی, بسته, بسته‌بندی, درب بسته, صنایع غذایی, بسته‌بندی شفاف, جایزه در بسته‌بندی, WPO,

 Ecolean, سازمان بسته‌بندی جهانی, بسته, بسته‌بندی, درب بسته, صنایع غذایی, بسته‌بندی شفاف, جایزه در بسته‌بندی, WPO,

 این طرح مناسب برای همگان که بر روی بسته‌بندی هم پیاده می‌شود از دو دکمه نرینه، دو دکمه مادگی و یک لولا تشکیل شده است. به این صورت که مصرف‌کننده هنگام بستن مجدد درب بسته، به آسانی آن را تا می‌کند و با یک فشار کوچک دکمه‌ها را وارد هم می‌کند و درب محصول کاملا بسته می‌شود. از این محصول در صنایع غذایی و برای مایعات استفاده می‌شود. Ecolean به خاطر SnapQuick و Air Aseptic Clear که یک بسته‌بندی شفاف است و سایر بسته‌بندی‌های خود به تازگی چندین جایزه بین‌المللی را به خود اختصاص داده است.

جایزه WorldStar برترین جایزه در بسته‌بندی است که به Ecolean SnapQuick، جدیدترین نوآوری شرکت Ecolean، اختصاص پیدا کرد و بعد از این در بیشتر بسته‌بندی‌های این شرکت استفاده می‌شود.

Anna Anneras مدیر بازاریابی Ecolean ابراز داشت: «جوایز اخیر نشان می‌دهد که محصولات ما به سرعت در بازار جهانی جای گرفته‌اند و همیشه نوآوری حقیقی شایسته جایزه است. این حقیقت که مشتریان ما و برندهای آنها نیز شناسایی شده و جایزه گرفته‌اند هم ما را خوشحال می‌کند.»

در مراسم اهدا این جایزه جهانی، SnapQuick با 265 شرکت‌کننده از 38 کشور جهان به رقابت پرداخت.WPO اظهار داشت: جوایز براساس اتفاق نظر هیات داوران به بسته خاصی که در گروه و بازار خودش عالی و در کلاس خودش در اجرا و خلاقیت در مقایسه با دیگران برجسته بود تعلق گرفت.