هنر بسته بندی:  DuPont Performance Polymers به‌تازگی یک ماشین ساکشن سه‌‌بعدی قالب‌گیری بادی و یک ماشین قالب‌گیری تزریقی 450 تنی را به منطقه آسیا وارد کرده است تا قابلیت‌های توسعه کاربردی خود را در منطقه تقویت کند.

 

قالب‌گیری بادی, ماشین قالب‌گیری تزریقی, ساکشن سه‌بعدی, انعطاف‌پذیری طراحی,

Dupont ابزار‌هایی را شبیه‌سازی کرد تا فرآیند ساکشن سه‌بعدی و پیچش تیوب در قالب را پیش‌بینی کند و از هماهنگ بودن ضخامت همه دیواره‌ها اطمینان حاصل نماید. سرمایه‌گذاری و نرم‌افزار شبیه‌سازی قالب‌گیری بادی دارای ساکشن سه‌بعدی این شرکت به مشتریان این امکان را می‌دهد که طراحی ایر داکت بدون نمونه‌سازی فیزیکی بهتر انجام پذیرد.

در بازار وسایل الکترونیکی و دستی، تقاضا برای انعطاف‌پذیری طراحی باعث می‌شود طراحان به طرف پلاستیک‌هایی با کارآیی خوب جهت‌گیری کنند بنابراین برای بهبود عملکرد به دیدگاه‌ها و حس‌های تازه متوسل می‌شوند. ماشین قالب‌گیری تزریقی 450 تنی می‌تواند به مهندسان طراح کمک کند تا قالب‌سازی با دیواره نازک را برای وسایل دستی، ابزار تست و تکنولوژی فرآیند بهینه‌سازی به کار ببرند و به قابلیت‌های CAE (مهندسی به کمک کامپیوتر) بر روی نوشتن خواص anisotropic (ناهمسانگرد) دسترسی پیدا کنند.