هنر بسته بندی: Devin كه برنده جايزه نوآوري براي بهترين بطري نوشيدني PETدرBeverage Innovation Award شده بود، جايزه ويژه Packaging Oscarsرا نیز برای کیفیت در طراحی از آن خود كرد.

 

تولید بطری pet, Packaging Oscar, بازيافتي‌, كيفيت طراحي, بطري PET, Beverage Innovation Awards, بطري شيشه‌اي, طراحي, كيفيت طراحي بسته‌بندي, بسته‌بندي, پلاستیک

P.E.T Engineering  براي سومين بار جايزه Packaging Oscar را از آن خود كرد. این شرکت در سال‌های 2011 و 2013 هم به خاطر محصولات سازگار با محيط‌زيست، سبك و بازيافتي‌اش برنده جايزه شده بود. 6 كمپاني ديگر هم در بخش تكنولوژي به رقابت پرداختند. موضوعات رقابت امسال مربوط به محيط‌زيست (موضوع اسكار 2013) كيفيت طراحي، (موضوع سال 2014) و مسابقه کلی بود.

P.E.T Engineering در اين رقابت به خاطر توليد Devin-Crystal Line به‌دليل كيفيت در طراحي، جايزه ويژه گرفت. بطري PET قبلا هم جايزه Beverage Innovation Awards را در شاخه Best Bottle و همين‌طور در فينال، جايزه Luxury Packaging به‌دليل اينكه در ميان ساير بطري‌ها بهترين بطري شيشه‌اي بود را از آن خود كرده بود.

در بخش طراحي با كيفيت، داوران كيفيت طراحي بسته‌بندي را با توجه به تعادل و هارموني عملكرد ساختاري و ارتباط ابعادي مورد قضاوت قرار دارند. از نظر داوران P.E.T Engineering به‌دليل استفاده از موادی که به‌صورت سنتی برای محصولات با حجم بالای خرده‌فروشی در جهت دید بهتر به کار مي‌روند و نیز کیفیت بالای تولید بسته‌بندي جایگزین، برنده جایزه شد. با ویژگی‌هایی همچون سبکی، نشکن و اقتصادی بودن بطری PET و نفیس، تمیز و درخشانی بطری شیشه‌ای، Devin کاری کرد که افق‌های جدیدی پیش روی این نوع پلاستیک باز شود.