هنر بسته بندی/Gulfood Manufacturing Report 2014: شرکت Detpak مجمو عه ای بود که در زمینه تولید انواع بسته‌بندی‌های کاغذی فعالیت داشت. انواع لیوان، پاکت غذا، لفاف ساندویچ، جعبه‌های غذاهای آماده، پاکت‌های خرید، قالب شیرینی و کیک از جمله تولیدات این شرکت بودند.

تولید انواع بسته‌بندی‌های کاغذی, یوان، پاکت غذا، لفاف ساندویچ، جعبه‌های غذاهای آماده، پاکت‌های خرید، قالب شیرینی و کیک, Ripple-Wrap, انواع درب برای نوشیدن مایعات یا سوپ گرم, جعبه‌های غذایی برای غذاهای آماده,  لفاف‌های دورپیچ برای انواع ساندویچ, لیوان کیک, جعبه‌های تزیینی, پاکت‌های خرید در انواع دسته‌دار و بدون دسته, پاکت برای خرده‌فروشی‌ها, بسته بندی, صنعت بسته بندی

 

لیوان‌های تولیدی این شرکت با نام تجاری Ripple-Wrap هم برای نوشیدنی‌های سرد و هم گرم کاربرد داشتند. همچنین انواع درب برای نوشیدن مایعات یا سوپ گرم نیز طراحی و تولید شده بود. جعبه‌های غذایی برای غذاهای آماده با نام تجاری Pail-Paks نیز در اندازه و ابعاد مختلف قابل عرضه بودند. لفاف‌های دورپیچ برای انواع ساندویچ در این شرکت تولید می‌شد. از دیگر محصولات Detpak لیوان کیک بود که پس از تولید می‌توانست در جعبه‌های تزیینی تولیدی همین شرکت عرضه شود. پاکت‌های خرید در انواع دسته‌دار و بدون دسته و پاکت برای خرده‌فروشی‌ها تا حجم 3 کیلوگرم نیز موجود بود.

 تمامی محصولات تولیدی قابلیت چاپ داشتند و طرح‌های بسیار زیبایی نیز بر روی آنها چاپ شده بود. این شرکت دارای استاندارد ISO9001 و HACCP نیز بود.

 detpak.com