ایرنا: شرکت تولیدی کاغذ بسته بندی آریا رنگ درخشان تولیدکننده انواع کاغذ روکش شده و چاپ هیلوگراور برای بسته بندی با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

 

محمد توکلی طرقی مدیرعامل شرکت آریا رنگ درخشان گفت: شرکت آریا رنگ درخشان واقع در روستای خمارک شهرستان خدابنده با هدف تولید گراور چاپی با طی مراحل مربوطه جواز تاسیس را در سال 92 دریافت کرده است.وی یادآورشد: با بهره برداری از این واحد صنعتی برای 76 نفر اشتغالزایی می شود.
مدیرعامل شرکت آریا رنگ درخشان گفت: این واحد صنعتی ظرفیت تولید سالانه هشت هزار و 600 تن کاغذ روکش در سال و 19 هزار تن چاپ هیلوگراور برای بسته بندی را دارد. وی خاطرنشان کرد: کل سرمایه گذاری انجام شده برای این واحد صنعتی به 537 میلیارد ریال می رسد که 306 میلیارد ریال آن را سرمایه گذاری ریالی و شش میلیون و 645 میلیون ریال آن را سرمایه گذاری ارزی تشکیل می دهد.
توکلی طرقی ادامه داد: آورده مجری برای این واحد صنعتی 306 میلیارد ریال است و هیچ تسهیلات بانکی دریافت نشده است. سرمایه گذار این واحد صنعتی برادران نجفی صاحب واحد صنعتی آریا توتون صنعت هستند که برای تامین کاغذ و مقوای بسته بندی خود مجبور به خرید آنها از آلمان بودند، از این رو تصمیم به راه اندازی این واحد برای چاپ و تولید کاغذ بسته بندی مورد نیاز خود با همان تکنولوژی موجود در آلمان گرفتند. کارخانه آریا توتون صنعت در شهرستان سلطانیه واقع شده و یکی از برندهای سیگار ایران و جهان را تولید می کند.
http://www.irna.ir