هنر بسته بندی:  Coveris از بسته‌بندی جدید ساندویچی خود خبر داد که با راحت‌ترین روش می‌توان آن را بازیافت کرد. این بسته‌بندی به‌عنوان بخشی از نقشه راه استراتژی ارتقای بازیافت شرکت انجام پذیرفته است.

 

 

 

شرکت می‌گوید که این بسته‌بندی جدید ساندویچ به راحتی در بخش غذاهای در حال حرکت قابل بازیافت است و تمام الزامات CPI و OPRL را داراست.

محصول با نام RecyclaLite کمترین میزان مواد را استفاده کرده است و در بسته‌بندی‌های ویژه ساندویچ، نازک‌ترین لایه لمینیت را داراست. همچنین بالاترین عملکرد در پوست‌کنی را دارد. عملکردی که باعث می‌شود تا فیلم به راحتی از مقوای زیرش توسط مصرف‌کننده جدا شود. همچنین در چرخه بازیافت این جداسازی بسیار مهم است. عملکرد این فیلم در محافظت و افزایش طول عمر محصول نیز خوب گزارش شده است.

به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بسته‌های رپ و لمینیتی با 550میلیون بسته در سال، این شرکت خود را متعهد به داشتن فرآیند بازیافتی مطمئن برای آینده دانست. Coveris دو محصول دیگر خود را نیز با رعایت اصل پایداری به بازار معرفی کرده بود: Duralite and PET. دو فیلم شرینک که هر دو 100درصد قابل بازیافت بودند و در تولید آن‌ها از 50درصد مواد ضایعاتی مصرف‌شده استفاده شده بود.