هنر بسته بندی: جلوه‌های ویژه متالیک Color Logic برای بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر نیز میسر شد، به خاطر بازار روبه رشد بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر.

مدیر بازرگانی شرکت در این خصوص می‌گوید که مدیران برند و طراحان گرافیکی آنها که مدت‌های زیادی از فرآیند Color-Logic برای تولید بسته‌بندی افست و لیبل‌های چاپی فلکسوگرافیک استفاده می‌کردند، اکنون می‌توانند آن را برای فیلم های انعطاف‌پذیر و لفاف‌های شرینک به کار گیرند. طراحی برای چاپ بر روی فیلم‌های متالایز نیاز به ماسک‌های مرکب سفید دارد که می‌تواند تنها با یک کلیک بر روی این نرم‌افزار میسر شود. این نرم‌افزار همچنین امکان به‌کارگیری مرکب نقره‌ای متالیک با مرکب‌های CMYK برای ایجاد جلوه‌های مهیج بر روی فیلم‌های متداول و سایر سطوح را فراهم ساخته است.

Color-Logic شامل سیستم‌های ارتقا رنگ و مجموعه نرم‌افزار برای داشتن جلوه‌های ویژه در کاربردهای مختلف چاپی می‌شود. پلاگین های مختلف این برنامه برای نرم‌افزار In-design امکانات زیادی را نیز برای طراحان ایجاد کرده است. از این ویژگی‌های جدید می‌توان در چاپ‌های افست، جوهرافشان، فلکسوگرافی، دیجیتال، اسکرین و گراور استفاده کرد.

اطلاعات تکمیلی در color-logic.com