هنر بسته بندی:ماشین‌سازی حرفه‌وفن هرساله با تولید ماشین‌آلات پس از چاپ برای ارتقای کیفیت در طرح‌های جدید و به‌روز کردن تکنولوژی ماشین‌ها اقدامات زیادی انجام داده است.

مدیرعامل ماشین‌سازی حرفه‌وفن که از پیشکسوتان صنعت ماشین‌سازی در ایران از سال 1356 به شمار می‌رود ضمن بیان این مطلب به خبرنگار ماهنامه هنر بسته‌بندی گفت: ماشین یووی فول اتومات که در زمره ماشین‌آلات روز دنیا به‌شمار می‌رود و همچنین ماشین‌آلات تولیدی مانند دای‌کات‌فکی، جلدکن شومیز و سه‌گیره از جمله تولیدات ماست. داودتات داوودی به مشکل ماشین‌سازان اشاره و خاطرنشان کرد: تولید در کشور ما همیشه دچار مشکل و تنش بوده است به‌طوری که در گذشته بعد از جنگ تحمیلی ضمن باز شدن مرزها و واردات بی‌رویه با ارز پایین نه‌تنها رقابت از تولیدکنندگان گرفته شد بلکه آنها را به تعطیلی کشاند.

وی افزود: در حال حاضر با آرام شدن فضای بازار و همکاری مسوولان می‌توانیم به صادرات فکر کرده و زمینه اشتغال، تولید و صادرات را فراهم کنیم.

داوودی خواستار توجه بیشتر مسوولان به بخش خصوصی شد و تصریح کرد: اگر بخواهیم تولید قوی داشته باشیم باید از اقتصاد باثبات برخوردار بوده و بخش خصوصی را از تمامی جهات در صنعت و تولید مورد غایت واقعی قرار دهیم.وی، کنترل بی‌رویه واردات و ثبات قیمت ارز را از اساسی‌ترین و مهمترین ارکان افزایش تولید عنوان کرد و گفت: اگر بازار با ارز واقعی تثبیت شود تولید در کشور جان تازه‌ای می‌گیرد زیرا کشور، توانایی آن را دارد که در ردیف کشورهای صنعتی جهان قرار گیرد و یکی از صادرکنندگان عمده دنیا به حساب آید.