هنر بسته بندی/ Gulfood Manufacturing Report 2014: شرکت Buhler از شناخته‌شده‌ترین تولیدکنندگان ماشین‌آلات فرآیند انواع دانه‌های روغنی در این نمایشگاه حضور خود را اعلام کرده بود.

بسته بندی, Buhler, ماشین‌آلات فرآیند انواع دانه‌های روغنی, دسته‌بندی انواع مواد غذایی و غیرغذایی, سورتینگ انواع دانه‌ها و غذاهای خشک,  افلاتوکسین, جداسازی بادام‌های شکسته, سری SORTEX برای بهبود و جداسازی انواع آجیل, Gulfood Manufacturing Report 2014

این شرکت از پیشروان تولید و ارایه خطوط و راهکارهای دسته‌بندی انواع مواد غذایی و غیرغذایی است که 65سال قدمت دارد. ماشین‌های این شرکت علاوه بر سورتینگ انواع دانه‌ها و غذاهای خشک، در پاکسازی و برشته کردن نیز تخصص دارند. از دیگر کاربردها می‌توان به کاهش افلاتوکسین، دسته‌بندی کشمش بر حسب رنگ، جداسازی بادام‌های شکسته در مخلوط آنها، دسته‌بندی گردو براساس اندازه، مغز گرفتن پسته و… اشاره کرد.

سری ماشین‌های جداگانه Buhler با مشاوره این شرکت و طبق نیاز مشتری در کنار هم قرار می‌گیرند و تشکیل یک خط واحد را می‌دهند. سری SORTEX برای بهبود و جداسازی انواع آجیل و UltraLine برای فرآوری برنج نمونه‌های برجسته تولیدات این شرکت هستند.

buhlergroup.com