هنر بسته بندی: Bosch Pacaging برخی از آخرین دستاوردهای خود را در نمایشگاه اینترپک 2014 در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.

بسته بندی, هنر, ماشین الات بسته بندی, ماشین رول پیچ, بسته بندی برشتوک, ماشین بسته بندی اب نبات, ماشین بسته بندی میوه, جعبه پر کن, لفاف, نمایشگاه اینتر پک,

ماشین رول‌پیچ WF Gooflex دیگر نیاز به تمیزکاری و شکل‌دهی را در فرآیند تولید بار شامل برشتوک، آب‌نبات، پروتئین و میوه را از بین می‌برد. نتیجه اینکه محصول کمتری ضایع می‌شود، هزینه تولید کاهش می‌یابد و بازگشت سرمایه (ROI) زودتر انجام می‌شود. برای مطابقت دستگاه با اندازه‌ها و برش‌های جدید نیازی به خاموش کردن آن نخواهد بود. دستگاه استاندارد بهداشتی بالایی دارد و تمیزکاری آن نیز آسان است. این ماشین 1500 بار را در دققه تولید می‌کند.

جعبه پرکن مدل Elematic 3001، عرضه جهانی خود را در اینترپک تجربه خواهد کرد. این دستگاه می‌تواند جعبه‌های مختلف شامل سینی، لفاف‌پوشی کلاسیک به دور دو قطعه و بسته‌بندی آماده عرضه در فروشگاه را مدیریت کند. این انعطاف‌پذیری برای تولیدکنندگان که محصولات و نام‌های تجاری مختلف را پشتیبانی می‌کنند ایده‌آل است.

اطلاعات تکمیلی در boschpackaging.com