هنر بسته بندی: Bosch Packaging Technology نمونه جدیدی از ماشین‌های فلورپر تمام اتوماتیک عمودی با نام Pack 403 را که ویژه آب و هوای خشن و نامساعد است را روانه بازار کرد.

 

 

 

ماشین همراه با ربات Paloma که آن هم ویژه شرایط سخت آب‌وهوایی است، به بازار آمده است. دستگاه مناسب سرعت‌های متوسط و بالاست. همچنین می‌تواند انواع محصولات از بیسکویت گرفته تا شکلات، شیرینی و کراکر و غذاهای منجمد و گوشت را بسته‌بندی کند.

Kelly Meer می‌گوید: «ما ماشین Pack 403 HE را برای نیاز مشتریان با الزامات بهداشتی سخت طراحی کردیم. برای جلوگیری از آلودگی‌هایی همچون آلرژن‌ها، میکروب‌ها و سایر مواد ناخواسته، تولیدکنندگان موادغذایی باید ماشین‌هایی داشته باشند که به سادگی تمیز شوند.»

امروزه دور نگه داشتن محصولات از موادی همچون بقایای بادام‌زمینی یا گندم در موضوع پاکیزگی دستگاه، موضوعی مهم است. مشتریان می‌توانند با استفاده از تمیزکننده‌های قوی همچون انواع الکل یا اسید و سپس آب به سادگی دستگاه را تمیز کنند. سرعت دستگاه 400 بسته در دقیقه است که در حدود 76 متر می‌شود. سیستم تغییر فیلم نیز به سادگی و بدون ایجاد وقفه قابل انجام است.