هنر بسته بندی: Polar در Digicut ابزاری را برای انجام فرآیند‌های خلاقانه بر روی ورق‌های تکی ارایه کرده است. برش‌زن لیزری می‌تواند برش، پرفراژ، چین و حکاکی را در یک بار عبور بدون نیاز به تعویض ابزار انجام دهد.

 

بسته بندی, تکنولوژی لیزری, چاپخانه‌های دیجیتال, پاکت نامه‌, پوشه‌, برش‌زن لیزری, پرفراژ, حکاکی, تولید انواع بسته و پاکت   بسته بندی, تکنولوژی لیزری, چاپخانه‌های دیجیتال, پاکت نامه‌, پوشه‌, برش‌زن لیزری, پرفراژ, حکاکی, تولید انواع بسته و پاکت

تکنولوژی لیزری جدید، امکان بی‌شماری را برای چاپخانه‌های دیجیتال و بازرگانی فراهم می‌کند. این لیزر فقط با یک بار حرکت بر روی انواع مختلفی از مواد می‌تواند نه تنها آن را ببرد بلکه سوراخ کند، خط بیاندازد و حکاکی کند.

از لحاظ تیراژ عملا هیچ محدودیتی وجود ندارد چون به غیراز یک لیزر از هیچ وسیله اضافی دیگر استفاده نمی‌شود، بنابراین هزینه‌ای ندارد. در نتیجه تولید بسته‌های تکی تا چند صدتایی بسیار مقرون به‌صرفه است. از Digicut می‌توان برای ساخت کارت‌ها، دعوتنامه‌ها، پاکت نامه‌ها، پوشه‌ها، کاغذ نوشتن، نمونه‌ها، کارت‌های بازرگانی و… استفاده کرد.

در Digicut ابزار فقط یک پرتو لیزر است. امروزه، تکنولوژی لیزر در بیشتر مناطق در زندگی روزمره استفاده می‌شود. از یک اشاره‌گر ساده نوری (مثل اشاره‌گر لیزری در ارایه سخنرانی) یا ابزار سنجش مسافت تا دستگاه پخش CD. برش لیزری یک متد جداسازی حرارتی برای اجسام تخت می‌باشد. Digicut از استاندارد ایمنی بسیار بالای Polar برخوردار است که علامت GS نشانگر این تایید است.