خبرگزاری مجلس: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بسته بندی محصولات برنج و روغن در فضای نامناسب خبر داد و گفت: وضعیت این بسته بندی در کشور به قدری اسفناک است که اگر سازمان غذا و دارو بر آن نظارتی نداشته باشد نام این محصولات را علنی و به اطلاع مردم خواهیم رساند.

محمدحسین قربانی با انتقاد از بسته بندی برخی محصولات غذایی در کشور، افزود: طی بازدیدهایی که از برخی مراکز بسته بندی محصولات غذایی داشتم متوجه شدم که موادغذایی مانند روغن و برنج در فضای نامناسبی بسته‌بندی‌می‌شوند.
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متاسفانه این محصولات در کشور شناخته شده است و اکنون در بازار یافت می شود اما بسته بندی آنها به شدت اسفناک است تا جایی که روز گذشته از مسئولان سازمان غذا و دارو درخواست کردم تا نظارت دقیقی بر نحوه بسته بندی این محصولات داشته باشند.
این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: سازمان غذا ودارو تا هفته اول مهر فرصت دارد تا نتیجه نظارت ها و کنترل های خود را نسبت به نوع بسته بندی این محصولات به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اعلام کند و بدون شک در صورت کامل نبودن این نظارت ها، نام این محصولات را علنی و به اطلاع مردم خواهیم رساند.
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این محصولات به صورت فله ای به کشور وارد می شود و در جاهای نامناسب بسته بندی می شوند.