هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2015: شرکت اماراتی Pack World FZC که نمایندگی چند شرکت ماشین‌ساز خارجی را در اختیار دارد با چند نمونه از ماشین هایش در این نمایشگاه حضور یافته بود.

 

چاپ انواع نوشته و بارکد, Pack World FZC, ماشین‌ساز خارجی, ماشین‌های بسته‌بندی پنیر و کره, دربند, ماشین‌های مونوبلوک پرکن, لیبل‌های شفاف یا مات, برچسب‌زنی, چاپگر و تاریخزن, بارکدهای خطی, کدهای ماتریکسی, لوگو, مرکب و حلال

از شرکت‌های زیرمجموعه می‌توان به FASA تولیدکننده ماشین‌های بسته‌بندی پنیر و کره و انواع دربند، SPANAK SYSTEMS تولیدکننده ماشین‌های مونوبلوک پرکن و دربند و… نام برد. از ماشین‌هایی که در غرغه این شرکت عرضه شده بود دستگاه‌های نروژی Skanam Interlabels را می توان نام برد که می‌توانستند با دقت 1 میلی‌متر تا 350 محصول در دقیقه را با انواع لیبل‌های شفاف یا مات، برچسب‌زنی کنند. این مجموعه ماشین‌های خود را در هند تولید می‌کند. از دیگر دستگاه‌های عرضه شده، سیستم‌های چاپگر و تاریخزن REA JET بود که قابلیت چاپ انواع حرف، بارکدهای خطی، کدهای ماتریکسی، لوگو و اطلاعات محصول و… را داشت. این چاپگرها به کمک لیزر و بدون استفاده از مرکب و حلال عمل می‌کردند.

اطلاعات بیشتر در www.packworldfzc.com