همان‌طور که همه می‌دانیم صنعت بسته بندی فراگیرترین صنعت دنیاست که تقریبا همه صنایع با آن درگیر هستند و باید گفت که کالای بدون بسته‌بندی دیگر کمتر وجود خارجی دارد. به همین خاطر در حالت طبیعی، نشریه هنر بسته بندی باید تیراژی حداقل 100 هزار نسخه ای داشته باشد اما به دلایل کاملا روشنی مانند گرانی کاغذ و چاپ، هزینه سرسام آور پست و قیمت پایین آگهی‌ها این امکان وجود ندارد.

از طرف دیگر با فراگیرشدن و نفوذ اینترنت در جهان و به دنبال آن ایران بسیاری از متقاضیان این صنعت از این طریق به جستجوی موارد مورد نظر خود می‌پردازند به طوری که تعداد بالایی از مخاطبین ما با وجود عدم مشاهده نسخه چاپی مجله، با آن آشنایی دارند که آن هم از طریق سایت نشریه بوده است. خلاصه اینکه در دنیای دیجیتال امروز، جستجوی اینترنتی نقشی بسیار مهم در کسب و کار پیدا کرده است.

سایت نشریه هنر بسته‌بندی به خاطر تولیدی و دست اول بودن بسیاری از خبرهای آن، به سایت مرجع در بسته‌بندی ایران تبدیل شده است. از طرف دیگر در اغلب مرورگرهای اینترنتی، پس از جستجوی کلمه ” بسته‌بندی” سایت نشریه در رتبه نخست قرار دارد.

از این امکان استفاده شده است و برای نخستین بار “بانک اطلاعات دیجیتال بسته‌بندی ایران” (فعلا در 7 بخش) بر روی سایت راه اندازی شده است. از مزایای این بانک می توان به امکان لینک به سایت شرکت‌ها و امکان اصلاح اطلاعات مشترکین در صورت تغییر و جابه جایی (برخلاف کتب های مرجع) اشاره کرد.

در نظر داشته باشید مخاطبین بسته بندی که به دنبال مواردی در این صنعت می‌گردند بیش از هر چیز سایت ها و نشریات تخصصی این صنعت را جستجو می کنند نه سایت های متفرقه را. به خصوص اینکه packagingart.ir به وسیله یک نشریه کاملا تخصصی و حرفه ای پشتیبانی می شود.

 هزینه حضور در بانک اطلاعات به صورت سالانه، تنها 100 هزار تومان است. پس فرصت را از دست ندهید و اجازه دهید تا مخاطبین و مشتریان احتمالی‌تان با راحتی و امکان بهتر به شما دسترسی داشته باشند.

با ما تماس بگیرید

دفتر نشریه :  6-44697895

بخش بازرگانی: 44647825 – 44644324