هنر بسته بندی: Avery Dennison Rapid Roll امکانات جدیدی را به دنیای پاکت‌های ایستاده افزوده است. از این پس کانورترهای وب نازک خواهند توانست به نیازهای بی‌پایان صاحبان نام‌های تجاری در بخش بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر پاسخگو باشند.

 

 

پاکت‌های منعطف ایستاده, بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر, پلی‌استر متالایز سفید, ماشین فلکسو, فیلم سیل LLDPE, بسته بندی

 

 

بر پایه گزارش Freedonia Group، تقاضا برای پاکت‌های ایستاده در امریکا تا 2022 سالانه رشدی 6درصدی خواهد داشت که درنهایت به 9/2میلیارد خواهد رسید. این فرمت جدید، امکانات جدیدی را برای داشتن عملکرد و اشکال گوناگون در اختیار تولیدکننده می‌گذارد. با داشتن زاویه‌ای 360درجه به‌عنوان فضای نمایش، پاکت‌های  ایستاده از این پس فضای بیشتری را در قفسه‌ها می‌گیرند در حالی‌که جذابیت آن‌ها بیشتر شده است. این لمیناسیون‌های سبک برای مصرف‌کنندگان در حال حرکت، راحتی در استفاده را به ارمغان می‌آورد. پاکت‌های ایستاده در مجموع از مواداولیه کمتری استفاده می‌کنند که اجازه می‌دهد تا واحدهای بیشتری به نسبت فضای فروشگاه در قفسه‌ها قرار گیرند. محصول جدید شامل پلی‌استر متالایز سفید و شفاف است که به‌طور ویژه برای چاپ در ماشین فلکسو طراحی شده است و می‌تواند اغلب روکش‌های مورد استفاده در روش‌های مختلف چاپی را به خود بپذیرد. فیلم پلی‌استر که بر روی آن عملیات کرونا نیز انجام شده است، دارای سختی مناسب و مقاومت در برابر گرماست و نفوذناپذیری خوبی نسبت به رطوبت نیز دارد. بخش شفاف جلویی از لمینیت EVOH کواکسترود با فیلم سیل LLDPE تولید شده است.

این فیلم قابلیت نصب انواع شیر، زیپر و شکاف برای خروج محصول را داراست. موارد مصرف شامل صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و غذای حیوانات می‌شود.