ایرنا: رییس موسسه کار و تامین اجتماعی با اشاره به عضویت جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین‌المللی بسته‌بندی که به‌تازگی صورت گرفت، گفت: بسته‌بندی مناسب کالا می‌تواند ارزش‌افزوده را چند برابر کند.

 

بسته‌بندی مناسب, نشست تخصصی صنعت بسته‌بندی, بسته‌بندی, بسته‌بندی مدرن, محیط‌زیست, جشنواره برترین‌های صنعت بسته‌بندی, سازمان تجارت جهانی,

در نشست تخصصی صنعت بسته‌بندی که در محل دانشگاه شریف برگزار شد، افزود: هم‌اکنون در جهانی زندگی می‌کنیم که قرن فرصت‌هاست و با توجه به نیازهای جدید، جهان در حال دگرگونی است. وی تاکید کرد: ما جدا از جامعه جهانی نیستیم و برای اینکه سهمی در این بازار داشته باشیم باید خود را با معیارهای جدید تطبیق دهیم.

وی با اشاره به صنعت بسته‌بندی گفت: بسته‌بندی مدرن، هوشمند و سازوکار با محیط‌زیست، بحث امروز جامعه است؛ به همین دلیل نیازمند نهضت، تفکر، سرمایه‌گذاری و به‌کارگیری نیروی انسانی ناب هستیم تا بتوانیم تولید و بسته‌بندی مناسبی در بازار جهانی داشته باشیم.

وی درباره جشنواره برترین‌های صنعت بسته‌بندی که خردادماه سال آینده برگزار می‌شود، گفت: ایران عضویت در سازمان تجارت جهانی و شانگهای را دنبال می‌کند و صنعت بسته‌بندی مناسب می‌تواند در عرضه کالای ایرانی به این بازارها سودمند باشد. سپهری گفت: عزم مسوولان برای توسعه اقتصادی جدی است و برای این مهم از حضور بخش خصوصی در عرصه‌های مختلف اقتصادی حمایت می‌کنند.

www.irna.ir