هنر بسته بندی : شرکت اروند پلاست در یکسال گذشته توانست میزان ارایه محصولات خود در زمینه تولید ظروف PET  و انواع پریفورم را 30 درصد افزایش دهد.

مدیر عامل شرکت مذکور ضمن بیان این مطلب به خبرنگار ماهنامه هنر بسته بندی گفت: با توجه به نوسان قیمت ارز و مواد اولیه، نسبت به صنایع دیگر و شرکت های همکار روند رو به رشدی داشته ایم.

ابراهیم حساوی افزود: تولید ظرف ادویه همراه درب مخصوص آن، درب و دستگیره بطری و از همه مهم تر تولید قالب های جدید از جمله محصولاتی است که در سال 92 توسط این شرکت تولید خواهد شد.وی، عمده ترین و مهم ترین مشکلات تولید کنندگان را نوسان  قیمت مواد اولیه و ارز دانست و ادامه داد: علاوه براین، وجود مراحل اداری موجود برای واردات و صادرات ماشین آلات تولید کنندگان را دچار مشکل کرده است.

حساوی گفت: وجود نوسان درقیمت بازار باعث عدم انعقاد قراردادهای طولانی مدت با سایر کشورها می شود که به مسوولان انتقال داده شد.وی خواستار همکاری بیشتر مسوولان با صنعت به خصوص صنعت پلاستیک شد و اظهار داشت: این شرکت ارایه با کیفیت تر محصولات و افزایش حجم صادرات با قیمت مناسب در سال 92 را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

حساوی، رسانه را یکی از ارکان مهم موفقیت شرکت ها معرفی کرد و افزود: اصحاب رسانه نقش مهم و حیاتی درارایه و شناسایی هر چه بهتر صنایع دارند و به عنوان همیار صنعت گران به شمار می روند.