هنر بسته بندی: Allegro براساس تکنولوژی چاپ Kornit’s NeoPigment TM که حذف‌کننده کامل فرآیندهای اصلاحی قبل و بعد برای پارچه‌های طبیعی و مصنوعی است، ساخته شد. برخلاف تکنولوژی‌های دیجیتالی متداول، Kornit Allegro راه‌حلی خلاقانه ارایه می‌دهد که مصرف انرژی، آب، فضا و زمان کار را کاهش می‌دهد.

 

 چاپ تک مرحله‌ای, چاپ انواع پارچه, تکنولوژی چاپ, بازار چاپ دیجیتال, پارچه‌های مد و دکوراسیون, طول چاپ کوتاه, هدهای چاپی,

Allegro مانعی که برای ورود به بازار چاپ دیجیتال پارچه که اکنون در اختیار کارخانه‌های با رده صنعتی هستند را از بین می‌برد.. کارکرد ساده Allegro باعث شده است که این مدل جدید توسعه پیدا کند و برای پارچه‌های مد و دکوراسیون خانه به کار رود. Kornit Allegro در هر مکانی بدون ایجاد محدودیت‌های زیست‌محیطی و برای طول چاپ کوتاه و متوسط قابل استفاده است. کیفیت چاپ عالی، رنگ‌های زنده، ثبات عالی رنگ و فرآیند پایدار و ایمن از ویژگی‌های این فناوری هستند.

موتور چاپ با سرعت بیش از 100 متر طول در ساعت، نسل جدیدی از هدهای چاپی را معرفی کرده است که از سیستم پیشرفته چرخش مرکب و الگوریتم‌های جدید برای کنترل دینامیک پاشش قطرات مرکب استفاده می‌کند. پارچه‌هایی که بر روی آنها چاپ صورت می‌گیرد، پارچه‌هایی هستند که در مقابل اشعه ماورا بنفش مقاومند، به راحتی شسته می‌شوند و بسیار نرم هستند. این نشانه‌ها Kornit Allegro را برای همه برندها و فروشنده‌ها و دکوراتورها مد و صنایع پارچه‌های خانگی، ایده آل می‌سازد.

اطلاعات بیشتر در www.kornit.com