هنر بسته بندی: قاره آفریقا، اهمیت بسیار زیادی برای شرکت های بین المللی دارد، چرا که بکر بودن این منطقه، تنوع فرهنگی و تراکم جمعیتی، بازار مصرف قوی و پتانسیل جذب سرمایه گذاری های خارجی، آفریقا را به عنوان جذاب ترین بازار شرکت های بین المللی معرفی نموده و حتی دولت ها نیز از روابط سیاسی بالای خود، جهت نفوذ هر چه بیشتر شرکت های کشور متبوع خود در این منطقه استفاده می کنند.

 

این منطقه از جهان، برای شرکت های ایرانی نیز اهمیت بسزایی دارد اما به دلیل عدم وجود امکانات لازم بازرگانی و بازاریابی در سطح این قاره، امکان نفوذ به کلیه کشورهای این منطقه به سادگی فراهم نیست. کشور آفریقای جنوبی به لحاض دارا بودن زیرساخت های لازم اقتصادی و بازرگانی، به عنوان دروازه ورود به این قاره بزرگ شناخته شده است و امکانات لازم را برای شرکت های بین المللی ایجاد نموده است تا بتوانند با حضور در این کشور، پتانسیل های موجود این قاره را شناسایی و ارتباطات لازم را با دیگر کشورهای منطقه برقرار نمایند. در حقیقت کلیه شرکت های بین المللی، پایگاه اصلی و دفاتر بازرگانی خود را در شهرهای ژوهانسبورگ، کیپ تاون و پروتوریا گشایش نموده و پروژه های کشاورزی، صنعتی و بازرگانی خود را در کشورهای مختلف این قاره پی گیری می نمایند.

 نمایشگاه های داخلی صنعت غذا در سطح این قاره، نمایشگاه های بزرگی نیستند و با توجه به حرفه ای نبودن مدیران و مجریان نمایشگاهی، شرایط شرکت در این نمایشگاه ها راحت نیست، لیکن دولت آفریقای جنوبی برنامه ریزی جامعی را برای جذب شرکت های بین المللی پایه ریزی نموده و این امکان را توسط مدیران حرفه ای انگلیسی و اروپایی ایجاد نموده تا نمایشگاه Africa’s Big Seven  به عنوان اولین پله ورودی شرکت های بین المللی به قاره آفریقا شناخته شود.    

  نمایشگاه Africa’s Big Seven 2015   از تاریخ  31 خرداد تا 2 تیر 1394 در شهر ژوهانسبورگ که به نوعی مرکز تجاری کشور آفریقای جنوبی محسوب می شود، برگزار می گردد و شرکت کنندگان ایرانی این امکان را خواهند داشت تا بازدید کنندگان و خریداران بسیاری از شرق، غرب و شمال آفریقا را ملاقات نموده و آگاهی لازم را نسبت به تنوع درخواست ها و سلیقه مشتریان منطقه، رقبای فعال در بازار، قیمت های فروش، تعرفه های واردات کالا و… را به دست آوردند و برای توسعه تجارت خود در این سرزمین برنامه ریزی نمایند.

  

جهت رزرو غر فه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: 1979 2641 / فاکس: 1974 2641

www.exhibitionsafrica.com