هنر بسته بندی: چه اتفاقی می‌افتد اگر لیبل‌ها خیس یا نرم باشند در هنگام تماس؟ Actega محصولات جدیدی را عرضه کرده که حس لمسی بسیار قوی دارند و از جمله لیبل‌های اسلیو با تاثیرگذاری بسیار زیاد هستند.

در حالی که طراحی‌‌های بسته‌بندی همگی در پی جلب توجه دیدگان خریداران در قفسه فروشگاه‌ها هستند، اما گزینه‌های دیگری نیز برای جلب سایر حس ها وجود دارد به‌ویژه در هنگام لمس محصول. Actega، تولیدکننده روکش‌های خاص، مرکب و در انواع چسب برای صنایع چاپ و بسته‌بندی، روکش‌های جدیدی را معرفی کرده است که هم از لحاظ ظاهری جذاب هستند و هم حس لمسی جذابی را ایجاد می‌کنند.

این محصولات جدید با نام‌های Hybrid AQ-UV Saft Touch Coating و UV Wet Touch Coatings به گونه‌ای هستند که احساس خیسی را به بطری نوشیدنی یا لطافت را به ظرف محصولات لوکس آرایشی و بهداشتی بیفزایند تا شرایط و تصویر بهتری از برند بسازند.

علاوه بر این محصول دیگری با نام UV and Solvent-Based Silver lnks نیز در این شرکت تولید شده که ویژه برندهایی است که به دنبال درخشش‌های خاص متالیک در لیبل‌های خود هستند. این مرکب‌ها می‌توانند جایگزین فویل‌های متداول برای پرداخت نهایی در بسته‌بندی باشند که در نهایت به ادعای شرکت باعث کاهش مصرف مواداولیه بسته‌بندی و مشکلات بازیافت بعد از آن می‌شود.