چنانچه شما  و تیمتان بخواهید یک روش لیبل زنی را برای محصول جدید شرکتتان انتخاب کنید یا این‌که در حال برندسازی مجدد بسته‌بندی فعلی‌تان باشید، باید به لیبل شرینک اسلیو هم نظر داشته باشید. برای آن‌هایی که تا پیش از این هرگز از لیبل‌های شرینک اسلیو  استفاده نکرده‌اند باید گفت که این لیبل مزیت‌های زیادی دارد. آن‌ها می‌توانند تاثیر برند شما را افزایش دهند و رنگ‌های جذاب و درخشان و نیز طرح‌های عالی را به چهره محصولتان بیافزایند چراکه بیشترین سطح پوشش را نسبت به سایر لیبل‌ها دارا هستند. علاوه بر این، دیگر مشکل لیبل‌زنی بطری با طرح‌های خاص و منحصربه‌فرد نخواهید داشت چراکه این نوع لیبل به خوبی بر روی ظروفی با طراحی‌های پیچیده نیز کار می‌کند. شما باید مطمئن باشید که لیبل شرینک  اسلیو بهترین گزینه برای برندتان است. بهترین راه برای دریافت این موضوع این است که لیبل‌هایتان را با یک تونل شرینک واقعی قبل از تصمیم نهایی آزمایش کنید. در ادامه مقاله به مواردی اشاره می‌کنیم که چرا باید نمونه اولیه و آزمایشی لیبل اسلیو بر روی محصولتان را تولید کنید.

 

 

 لیبل‌های شرینک اسلیو, لیبل زنی, تونل شرینک,

 

 

1- طراحی جدید بسته

در هنگام معرفی و ارایه یک طراحی جدید بسته، باید کاملا مطمئن باشید که گرافیک جدید بتواند محصول شما را از جا بلند کند و برند شما را بسازد. با آزمایشی که از طریق تونل شرینک انجام می‌شود، با به‌کارگیری بطری‌ها و لیبل‌های شما، خواهید دید که لیبل اسلیو شما دقیقا چه شکلی بر روی محصول پیدا خواهد کرد و گرافیک جدید چگونه بر ظاهر بسته شما تاثیر خواهد گذاشت. این روش به شما و تیمتان اعتماد در تصمیم‌گیری خواهد داد همچنین امکان مدیریت را برای مالکان برند.

2- اشکال نامتعارف بسته‌ها

نمونه‌سازی در آزمایشگاه شرینک به خصوص در هنگام طراحی یک لیبل برای یک محصول با شکل غیرمعمول یا چالش‌برانگیز، کمک‌کننده خواهد بود. دستیابی به ظاهر بدون عیب و ایراد لیبل اسلیو می‌تواند کمی چالش‌برانگیز باشد. از آنجایی که لیبل‌زنی اسلیو برای اشکال پیچیده ایده‌آل است، اثبات و بهبود آن در شرایط تولید بسیار حیاتی است. با آزمایش لیبل‌های شرینک اسلیو بر روی محصولات واقعی، شما می‌توانید مطمئن شوید که گرافیک‌های بسته و طراحی آن به خوبی کار می‌کنند.

3- افزودن ویژگی شاهد دستکاری شدن

لیبل‌های اسلیو تمام پوشاننده، هنگامی که با یک پرفراژ بر روی درب کشیده شوند، تبدیل به یک سیل «شاهد دستکاری» می‌شوند. این موضوع به مشتریان شما کمک می‌کند تا مطمئن شوند محصول پیش از رسیدن به دست آن‌ها، به هیچ عنوان باز نشده است. چنانچه به‌کارگیری سیل‌های شاهد دستکاری شرینک حرارتی برای محصولتان جدید است، آن‌ها را در یک تونل آزمایشگاه شرینک مورد ارزیابی قرار دهید تا مطمئن شوید این لیبل‌ها بر روی محصولتان چگونه دیده خواهند شد. علاوه بر این می‌توانید الگوهای پرفراژ راحت‌ترین راه ممکن برای باز کردن لیبل‌ها توسط مشتریان را نیز پیدا کند.

4- آزمایش تحت شرایط تولید

داشتن گرافیک‌های زیبا بر روی محصول کاملا بی‌معنا خواهد بود چنانچه نتوانید نیازهای بازار را تامین و هزینه‌های تولید را کاهش دهید. انجام آزمایش محصول شما در یک تونل تولید واقعی در سرعت تولید، می‌تواند ثابت کند که بسته رویایی شما آیا قادر به تولید در دنیای واقعی خواهد داشت یا خیر؟

5- انتخاب صحیح ماده اولیه

در لیبل‌های شرینک اسلیو، سطح هر فیلم دارای ویژگی‌های متفاوتی است و توانایی‌ها و محدودیت‌ها و مقاومت‌های متفاوتی دارد. تمام این موارد باید در انتخاب فیلم شرینک لیبل به‌ویژه در هنگام تعیین ابعاد در نظر گرفته شود. آزمایش و تایید مواداولیه صحیح برای معرفی محصول شما به بازار، حیاتی است. با نمونه‌سازی، خواهید توانست ویژگی‌ها، ابعاد و سطح مناسبی را برای بسته خود انتخاب کنید.

6- ابعاد لیبل

خلق ویژگی‌های دقیق برای ارتفاع و اندازه لیبل، ظاهر نهایی محصول شما را تعیین خواهد کرد. بسیار مهم است تا سطح تحمل ظرف و اسلیو همزمان در نظر گرفته شود تا محصول نهایی به گونه‌ای تولید شود که پیش‌بینی کرده‌ایم. محاسبه این  اندازه‌ها با آزمایش از طریق تونل شرینک، بهترین روش برای انجام این کار است. در نهایت داشتن اندازه‌‌های صحیح تضمین می‌کند که لیبل‌های اسلیو می‌توانند بر روی ماشین‌های خودکار به کار گرفته شود و بهترین نتایج را در پی داشته باشند.

7- آزمایش محصول

شرکت‌هایی که خدمات آزمایش و تونل را ارایه می‌دهند می‌توانند در تخمین فیلم صحیح و جزییات لیبل و همکاری با فروشنده لیبل، نمونه‌های نهایی را به سفارش‌دهنده تقدیم کنند. آن‌ها عکس‌ها، ویدیوها و نمونه‌های محصول را از تونل‌های واقعی می‌گذرانند نه موکاپ تقلبی را. این گامی مهم برای داشتن لیبل‌هایی محاسبه شده با حداکثر دقت و چسبندگی است.

تولید بسته‌بندی‌ زیبا به اندازه‌ای که یک علم است، یک هنر نیز هست. هنگامی که بر روی پروژه لیبل اسلیو کار می‌کنید، آزمایش محصول در شروع کار آن هم در شرایط دنیای واقعی می‌تواند موضوعی بسیار مهم در موفقیت‌آمیز کردن پروژه داشته باشد.