هنر بسته بندی: راهکار اختصاصی بسته‌بندی انعطاف‌پذیر که استفاده از فیلم‌های بسته‌بندی برای تولید پاکت، درب و دستگیره است در Mondi Americas به بهره‌برداری رسید.

بسته بندی, صنعت بسته بندی,  بسته‌بندی انعطاف‌ پذیر, سته‌بندی غذا, غذای حیوانات, روغن موتور, پاکت چهارگوش, فیلم‌های محافظ چندلایه, جعبه مقوایی, ظروف سخت پلاستیکی, بطری‌های شیشه‌ای,   بسته بندی, صنعت بسته بندی,  بسته‌بندی انعطاف‌ پذیر, سته‌بندی غذا, غذای حیوانات, روغن موتور, پاکت چهارگوش, فیلم‌های محافظ چندلایه, جعبه مقوایی, ظروف سخت پلاستیکی, بطری‌های شیشه‌ای,

چهارچوب کاری محصول که همان Square Bag نامیده می‌شود برای بسته‌بندی غذا، درخت‌ها، غذای حیوانات و روغن موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاکت چهارگوش که از فیلم‌های محافظ چندلایه تشکیل شده است، محافظت بسیار خوبی از محصول می‌کند. مواد پودری و گرانولی با وزن 10Ibs و در مایعات تا 5/1 گالن را می‌توان در این پاکت بسته‌بندی کرد.

Kevin Toung مدیر شرکت می‌گوید: «مشتریانی که خارج از بسته‌های سنتی مانند جعبه مقوایی، ظروف سخت پلاستیکی و بطری‌های شیشه‌ای فکر می‌کنند استقبال خوبی از این پاکت‌های چهارگوش دارند.»

علاوه بر تمام مزایای بسته‌بندی سنتی، Square Bag سبک‌تر و حجم آن در مقایسه بیشتر است. فضای کمتری را بر روی پالت‌ها و کامیون اشغال می‌کنند که در نتیجه کاهش هزینه حمل‌ونقل و انبار را به دنبال دارد. بسته به نوع درخواست می‌توان شیر، زیپ و کشو را نیز به آن افزود. همچنین بر روی خطوط تمام خودکار پر می‌شود.