هنر بسته بندی: نمایشگاه Yummex ME 2018 در محل مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد. برگزاری مشترک رویداد های تخصصی همزمان با این نمایشگاه، ۵۰۰۰۰ بازدید کننده و خریداران منطقه را طی سه روز برگزاری نمایشگاه جذب خواهد نمود.

نمایشگاه Yummex ME 2018, نمایشگاه شکلات دبی, مصرف مواد غذایی, نمایشگاه اختصاصی صنعت شیرینی و اسنک, صنعت شیرینی و شکلات ایران, نمایشگاه Yummex Middle East,

این رویداد تخصصی بین المللی، نتایج قابل قبولی برای تولید کنندگان، تهیه کنندگان و خریداران صنعت شیرینی، شکلات و اسنک که به دنبال توسعه ارتباطات بازرگانی و تجارت خود در بازارهای خاورمیانه و آفریقا هستند، داشته است. حجم بالای درخواست های متنوع در بخشهای مهمان داری و خرده فروشی، نشان از رشد فزاینده بخش توریسم و در پی آن درآمد دراز مدت و ماندگار در بازارهای فوق دارد. این نمایشگاه، با پشتیبانی مدیریت گلفود، این امکان را برای شرکت های بین المللی فراهم خواهد نمود تا خریداران و دست اندرکاران برتر این صنعت را ملاقات نمایند.

چرا اکنون، بهترین زمان برای ورود و دستیابی به بازار شیرینی، شکلات و اسنک در منطقه خاورمیانه است؟

۰ حجم مصرف مواد غذایی در منطقه به ۱۰۶ میلیارد دلار رسیده است که نشان از پرداخت ۲۸٪ از درآمد مصرف کنندگان برای خرید محصولات غذایی است.

۰ منطقه خاورمیانه، با رشد ۱۲٪ سریعترین بازار مصرف رو به رشد شکلات در جهان را دارد و همچنان آماده جذب محصولات خاص با کیفیت برتر است.

۰ حجم بازارهای خرده فروشی شکلات در منطقه خاورمیانه به ۸/۵ میلیارد دلار رسیده است.

۰ ارزش بازار شیرینی و اسنک  در خاورمیانه، ۹ میلیارد دلار در سال است.

۰ هتل های جدید با ۲۱۶۴۵۴ اتاق، ظرفیت جدیدی را برای توسعه توریسم در خاورمیانه و آفریقا ایجاد نموده اند. افزایش ورود توریست و رشد مصرف، منجر به رشد خرده فروشی در این منطقه خواهد شد.

۰ امارات متحده عربی به عنوان دروازه ای برای ورود به بازارهای کشورهای عربی و آفریقایی، ۶۱٪ از حجم تجارت کشورهای GCC را پوشش می دهد.

چرا نمایشگاه Yummex Middle East بهترین جایگاه برای توسعه است؟

۰ بزرگترین نمایشگاه اختصاصی صنعت شیرینی و اسنک در منطقه

۰ همزمانی برگزاری این نمایشگاه با سایر رویدادهای تخصصی غذایی و انتظار حضور بیش از ۵۰۰۰۰ بازدیدکننده از کشورهای خاورمیانه و آفریقا

۰ منابع یابی و آشنایی با شرکای جدید شامل Carrefour, Dubai Duty Free, Jumeirah Hotel Group, Waitrose

۰ میانگین خرید و فروش ۹۱۸۵۵۰ دلار برای هر شرکت کننده

۰ بخشی از خدمات ملاقات رو در رو با مشتری مرتبط باشید که به شرکتها کمک کرده است تا بیش از ۶۰۰۰۰۰ دلار معاملات بازرگانی انجام دهند

رشد کمی و کیفی صنعت شیرینی و شکلات ایران با ظرفیت صادراتی بیش از ۶۰۰ میلیون دلار از یک طرف و درخواستهای روزافزون مشتریان بازارهای حاشیه خلیج فارس از طرفی دیگر، فرصت ایده آلی را برای رشد صادرات محصولات ایرانی به این منطقه فراهم نموده است. این رویداد، تخصصی ترین اتفاق سالیانه در صنعت و تجارت شیرینی و شکلات در منطقه خلیج فارس محسوب می شود و به همین دلیل مدیران تصمیم گیرنده بزرگترین شرکتهای پخش، فروشگاههای زنجیره ای، خرده فروشی و واردکنندگان منطقه که همواره به دنبال ایجاد تنوع در سبد کالاهای خود و پیدا کردن عرضه کنندگان جدید هستند، برنامه ریزی بسیار منسجمی برای بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با شرکت های تازه وارد به بازارهای خلیج فارس انجام می دهند، بنابراین هوشمندانه ترین روش برای ورود به شبکه خریداران منطقه خلیج فارس، حضور در نمایشگاه های تخصصی است. 

 هنر بسته بندی همانند سال های گذشته، به عنوان اسپانسر رسانه ای نمایشگاه، کار چاپ کتاب پاویون ایران را بر عهده دارد. به ویژه تولیدکنندگانی که در نمایشگاه غرفه ندارند، می توانند از این فرصت تجاری استفاده کنند و با تبلیغ در آن، برند و محصولات خود را در نمایشگاه پیش چشم خریداران بگذارند. این روندی بسیار متداول در روند نمایشگاهی دنیاست که ما نیز تجربه موفق ۱۰ ساله آن را با خود یدک می‌کشیم. کتاب در تیراژ ۵۰۰۰ نسخه چاپ، و در دفتر پاویون ایران و نیز سایر مکان های در نظر گرفته شده در ورودی سالن ها، توزیع خواهد شد.