هنر بسته بندی: نرم‌افزار اصلاحی برای لیبل‌های شرینک به طراحان برای خلق بسته‌های جدید کمک می‌کند.این نرم‌افزار کمک می‌کند تا بتوان از رنگ‌های روشن در بسته‌بندی مایع نرم‌کننده استفاده کرد.

 

لیبل‌های شرینک اسلیو, خلق بسته‌, رنگ‌های روشن در بسته‌بندی, جایزه طراحی بسته‌بندی, کارتن, لیبل, منعطف‌ها, بطری‌, لفاف‌های شرینک, فیلم شرینک,

Creative Edge Software نرم‌افزار تولیدی شرکت iC3D که برنده جایزه طراحی بسته‌بندی نیز شده است به شرکت Sun Branding Solutions کمک کرد تا طرح‌های جدید بسته‌بندی برای مایع نرم‌کننده Comfort Intense را اجرا کند. این نرم‌افزار قابلیت ایجاد نمونه‌های 3D را همزمان بر روی کارتن، لیبل، منعطف‌ها، بطری‌ها، POS/POP و لفاف‌های شرینک داراست.

در مرحله طراحی، Sun می‌خواست تا از رنگ روشن و درخشان بر روی لیبل استفاده کند اما ثبات در طیف‌ها باید تضمین می‌شد. نرم‌افزار به سرعت و دقت در این مورد که کار هنری موجود بر روی فیلم شرینک چگونه در هنگام اضافه شدن بر روی نمونه‌های سه‌بعدی خمیده می‌شود، تصویرسازی می‌کند. iC3D راهکاری قدرتمند برای آزمایش ایده‌ها و داشتن نمونه‌های سه‌بعدی واقعی ارایه کرده است.