هنر بسته بندی: برای گسترش محصولات قابل استفاده در IML و پرینت غیر UV، Flint Group سری مرکب جدید خود با نام Novastar D2000 DML BIO را برای کاغذهای متالایز و سطوح غیرجاذب را روانه بازار کرده است.

لیبل‌های IML, مرکب‌هایNovastar, IML, چاپ شفاف, فویل, بسته بندی,

Riedlinger از مدیران شرکت در این خصوص چنین می‌گوید: «در 5 یا 6 سال گذشته تولید جهانی لیبل‌های IML سالانه در حدود 4درصد رشد داشته است که آن هم به خاطر توانایی فناوری برای بهبود و گسترش دیده شدن و شناسایی برندها در بازار بوده است. ما معتقدیم که IML به رشد خود ادامه می‌دهد. این نوع لیبل در حال حاضر حدود 3درصد از کل لیبل‌های تولیدی را به خود اختصاص داده بنابراین هنوز برای رشد فضای زیادی دارد.»

Novastar مرکب معدنی بدون روغن با مهاجرت کم از ورق است که برای لیبل‌های بدون تماس با موادغذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قدرت رنگی آن بالا و توانایی چاپ شفاف نقاط و خشک‌کنی اکسیداتیو را دارا هستند. چسبندگی خوبی دارد و ضدخراش است و در دمای زیرصفر نیز عملکرد مناسبی دارد.

از خانواده این محصول می‌توان به روکش Novaset 4940/40 IML و مرکب UV با نام UltraCura Sens برای کاغذ، مقوا و پلاستیک، همچنین Ultracura Sens Plas برای مواداولیه غیرجاذب، فویل و سطوح IML اشاره کرد.