خودروکار: بهره‌برداری از ویژگی‌های امنیتی جدید بسته بندی قطعات یدکی سایپا و سهولت در ارسال کدهای امنیتی به سامانه پیامکی تشخیص اصالت قطعات یدکی، با استقبال مشتریان و خریداران قطعات یدکی گروه سایپا مواجه شد.

ویژگی‌های امنیتی, بسته بندی قطعات یدکی, لایه محافظ امنیتی, بسته‌بندی, لیبل بسته‌بندی, بارکد,

سازمان خدمات پس از فروش سایپا در فاز دوم طرح تشخیص اصالت قطعه، از ویژگی‌های امنیتی جدید این طرح در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی کرد تا مشتریان با سهولت و اطمینان خاطر بیشتری قطعات یدکی را خریداری نمایند.

شرکت سایپایدک در سال 93 با بهره‌برداری از این خدمت گام بزرگی در جلوگیری از توزیع و فروش قطعات تقلبی با آرم و نشان سایپا در بازار قطعات یدکی برداشته است به طوری که مشتریان گروه خودروسازی سایپا برای تشخیص اصالت قطعات یدکی خودروی خود می‌توانند شماره درج شده در زیر لایه محافظ امنیتی (اسکرچ) روی بسته‌بندی را به شماره 50001813 پیامک نمایند تا در کوتاه‌ترین زمان از اصالت قطعه خریداری شده مطمئن شوند. همچنین مشتریان محترم می‌توانند با اسکن نمودن بارکد چاپ شده روی لیبل بسته‌بندی توسط تلفن همراه خود، بلافاصله از اصالت قطعه خریداری شده اطمینان حاصل کنند.

گفتنی است در میان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو در ایران، سایپایدک نخستین شرکتی است که در راستای گسترش سطح ارائه خدمات، توسعه کانال‌های ارتباطی با استفاده از فن آوری‌های نوین، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و ترغیب مشتریان به استفاده از خدمات الکترونیک، اقدام به طراحی و بهره‌برداری از سامانه ارسال پیامک (به شماره 50001813) برای تشخیص قطعات یدکی اصلی در بازارکرده است که امید می‌رود با توسعه و ترویج این فعالیت، تحول بزرگی در جلوگیری از عرضه قطعات تقلبی و اطمینان مشتریان به قطعات اصلی ایجاد شود.