هنر بسته بندی / بین الملل: ماشین Duplex Combi Linear راه‌حل شرکت Nordmeccanica برای لمینت و کوتینگ دو لایه در طول متوسط تا بلند است که به صورت پیوسته یا نقطه ای و کاربردی (continuous or in register and functional)انجام می‌پذیرد.این دستگاه برای کار با محصولات بدون حلال، بر پایه آب و حلال با هدهای پوشش کامل طراحی شده است و نهایت تطبیق‌پذیری را در صنعت به ارمغان می‌آورد.

مشخصات فنی:

سرعت مکانیکی 450 :متر در دقیقه

عرض وب: 1300/1400/1500 میلی متر

قطر قرقره: 1000/1200 میلی متر

خشک کنی

سیستم خشک‌کن با بازده بالا

بخش دمنده با نازل دوقلو: به طور خاص برای صرفه‌جویی مداوم در مصرف انرژی طراحی شده است. این بخش دارای نازل‌های دوقلو بوده و به منظور صرفه‌جویی انرژی بهینه شده است.

مجموعه نازل قابل جدا شدن برای بازرسی، نگهداری و تمیز کردن: نازل‌ها به راحتی قابل جدا شدن هستند که امکان بازرسی، نگهداری و تمیز کردن آسان را فراهم می‌کند.

هر بخش پوشش مجهز به دو محفظه خشک‌کن مستقل: هر بخش دارای دو محفظه خشک‌کن مجزا است که باعث کنترل بهتر و مستقل فرآیند خشک‌کردن می‌شود.

کنترل سرعت موتور دمنده ورودی و خروجی توسط اینورتر از طریق صفحه نمایش اصلی اپراتوری: سرعت موتور دمنده ورودی و خروجی توسط اینورتر قابل تنظیم است که از طریق صفحه نمایش اصلی قابل کنترل و تنظیم می‌باشد.

غلتک‌های نگهدارنده وب با کنترل برداری توسط موتورهای: AC غلتک‌های نگهدارنده وب توسط موتورهای جریان متناوب (AC) با کنترل برداری هدایت می‌شوند که دقت و کنترل بیشتری را در فرآیند انتقال وب فراهم می‌کند.